HAKKIMIZDA

1974 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak başladı yolculuğumuz.

Page Image
Page Image

1974 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak başladı yolculuğumuz. Bugün uluslararası pazarlarda sevilen, az rastlanan kalitede, üst düzey bir erkek giyim markasıyız.

Bizi rakipsiz kılan pek çok özelliğimiz var; en iyiyi yaratma gücümüz, asla ödün vermediğimiz yüksek kalite standartlarımız, yeni teknolojilere, trendlere açık ve esnek olmamız. Her ülkenin kendi ihtiyaç ve beklentilerini iyi bilmemiz ve bunları en iyi şekilde karşılamamız...

 

Biz, her insanın her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Bu yüzden de iplikten kumaşa dünyanın en iyileri ile çalışıyoruz ve sonuç olarak Ketroy etiketi taşıyan her ürün üst düzey kaliteye sahip oluyor. Ayrıca yenilikleri ve son teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları hayata geçiriyoruz ki müşterilerimiz gerçek kalite ve konfor hissini sonuna kadar yaşasın.

Bugün dünyanın farklı ülkelerinde Ketroy mağazaları ve mağazalarda bulunan kornerlarımız hızla çoğalıyor. Ketroy “lovemark” olma yolunda hızla ilerliyor.

Uluslararası bir marka olarak üst düzey erkek müşteri profiline hitap ediyoruz. Geniş ürün gamı içeren koleksiyonlarımızda genç yaşın seveceği trend tasarımların yanı sıra orta yaşa hitap eden daha klasik tasarımlar da mevcut. İster spor giyim olsun ister iş dünyası, hepsi için ayrı line’larımız var.